یکشنبه 14 آذر 1400 - 11:34 قبل از ظهر

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازديد 8
نويسنده پيام
far70 آفلاين


ارسال‌ها : 9
عضويت: 2 /7 /1400


روشان فام تولید کننده ی رنگ صنعتی
شرکت روشان فام تولید کننده ی رنگ های صنعتی ، ترافیکی، ساختمانی و انواع تینر فعالیت خود را در سال 1382 با تمرکز بر تولید پوشش های صنعتی تخصصی با کیفیت بالاتر از سطح موجود در بازار شروع نمود که در آن زمان تعداد بسیار معدودی از تولید کنندگان توانایی فرموله کردن این نوع پوشش ها را داشتند. با تکیه بر سعی و تلاش بی وقفه مدیران و تیم آزمایشگاهی مجرب و پرسنل آموزش دیده و تحقیق و توسعه فراوان در رابطه با انواع مواد اولیه موجود در بازار و ابتکار فرمول های به روز و مدرن، این شرکت در مدت زمان کوتاهی موفق شد سهم قابل توجهی از بازار داخلی را بدست آورد که توجه بسیاری از صنعت گران به نام را جلب نمود.

همزمان با فعالیت بی وقفه در تولید و بازرگانی داخلی، این شرکت اولین محموله ی صادراتی خود را در سال 1386 با تمرکز بر تولید رنگ های ساختمانی با پوشش بالاتر و کیفیت ماندگار تر نسبت به محصولات موجود در بازار های آسیای میانه عرضه نمود که در مدتی کوتاه توجه بازرگانان منطقه را به خود جلب کرد و این شرکت با برند های متعدد طی سالیان به یکی از عرضه کنندگان اصلی این نوع پوشش ها در بازار آسیای میانه تبدیل شد.

به موازات توسعه ی بازار های صادراتی و پوشش های صنعتی در داخل کشور، این شرکت خط تولید پوشش های ترافیکی خود را نیز با موفقیت راه اندازی نمود. با تکیه بر سال ها تجربه و اعتبار در بازرگانی و تولید شرکت روشان فام به سرعت به یکی از اصلیترین پیمانکاران پروژه های دولتی در امور احداث و رنگامیزی جاده ها و راه ها با بیش از 3000 کیلوکتر در سال تبدیل شد و موفق به اخذ رتبه ی “C” در وزارت راه و شهرسازی ایران گردید.

در سال 1397 با توجه به نیاز بازارهای صادراتی مبنی بر توسعه ی محصولات، این شرکت تصمیم بر راه اندازی دپارتمان و خط تولید انواع تینر با هدف تکمیل دایره ی محصولات صادراتی نمود. تولید تینر در حجم بالا و گسترده با توجه به نیاز بسیار زیاد در بازارهای کشور های همسایه در حین حفظ کیفیت از اهداف اصلی این دپارتمان از زمان شروع تا امروز بوده و خواهد بود.


امروز مدیران شرکت روشان فام چشم انداز بسیار واضحی از آینده ی این شرکت دارند. بیشترین سعی و تلاش این مجموعه تولید محصولات در بالاترین کیفیت ممکن، با به روزترین فرمول ها و مواد اولیه و همچنین جذب نیروهای مجرب و پر تلاش در راستای توسعه ی بازار های صادراتی، ورود به بازار کشور های جدید و تداوم حضور در بازار های فعلی داخلی به منظور حفظ اطمینان و اعتماد هرچه بیشتر مصرف کنندگان محصولات این شرکت میباشد.

پنجشنبه 08 مهر 1400 - 17:32
نقل قول اين ارسال در پاسخ گزارش اين ارسال به يک مدير
ارسال پاسخ
براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :