یکشنبه 14 آذر 1400 - 12:26 بعد از ظهر

نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازديد 13
نويسنده پيام
far70 آفلاين


ارسال‌ها : 9
عضويت: 2 /7 /1400


فیلتر IN LINE


فیلترهای اینلاین طوری طراحی شده اند که محفظه و فیلتر با هم تلفیق شده اند و به شکل یک کپسول درآمده اند.

فیلتر مینرال
فیلتر مینرال برای آن دسته از دستگاه‌های تصفیه آب خانگی طراحی شده‌ است که عمل تصفیه آب را به روش اسمز معکوس انجام می‌دهند. این فیلتر که با نام فیلتر مرحله ششم دستگاه تصفیه خانگی نیز شناخته می‌شود، آب تصفیه شده خروجی را از جهت عناصر مفید برای بدن که ممکن است طی فرایند تصفیه آب از دست رفته باشند غنی می‌کند. فیلتر مینرال املاحی چون کلسیم و منیزیم را به آب می‌افزاید. عمر مفید فیلترهای مینرال بسته به حجم آبی که دستگاه تصفیه می‌کند حدود 6 تا 12 ماه است. پس از گذشت این مدت زمان باید اقدام به تعویض فیلتر مینرال کنید.
فیلتر پیش ممبران


فیلتر پیش ممبران نقش مستقیمی در عمل تصفیه آب ندارد. وظیفه این فیلتر همان‌طور که از نامش پیداست محافظت از فیلتر ممبران است. با توجه به ارزش بالای فیلترهای ممبران، با استفاده از یک فیلتر پیش ممبران می‌توانید طول عمر و دوام این فیلتر ارزشمند را افزایش دهید. حضور فیلتر پیش ممبران چندان ضروری نیست اما با استفاده از این فیلتر، ذرات معلق نمی‌توانند وارد فیلتر ممبران شوند
فیلتر پست کربن

فیلتر پست کربن در مرحله پنجم دستگاه‌ تصفیه آب خانگی قرار می‌گیرد وظیفه دارد هرگونه ماده شیمیایی باقی مانده در آب را حذف کند. افرادی که حساسیت‌های گوارشی دارند و می‌خواهند از آشامیدن آبی کاملا سالم اطمینان خاطر داشته باشند، باید از دستگاه‌های تصفیه آبی استفاده کنند که مجهز به فیلتر کربن پست کربن باشند. فیلترهای پست کربن که به آن‌ها فیلتر خطی یا اینلاین نیز گفته می‌شود به صورت خطی در مدار دستگاه‌های تصفیه آب قرار می‌گیرند.
فیلتر لیوانیفیلتر لیوانی یک نوع فیلتر این لاین پیش ممبران است. از آنجاییکه فیلتر پیش ممبران نقش مستقیمی در عمل تصفیه آب ندارد؛ وظیفه این فیلتر همان‌طور که از نامش پیداست محافظت از فیلتر ممبران است.
فیلتر یخچالی
انواع فیلتر یخچالی وجود دارد که برای دسته‌ای از یخچال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. یخچال‌های ساید بای ساید و بسیاری از انواع دیگر یخچال‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به صورت مستقیم به آب شهری متصل می‌شوند. به همین خاطر برای حفظ سلامتی و اطمینان از نوشیدن آب سالم لازم است آب را از فیلترهای مخصوصی عبور دارد که با نام فیلتر یخچالی شناخته می‌شوند. وظیفه اصلی فیلتر یخچالی کاهش آلودگی‌های آب، حذف کلر و هرگونه ماده شیمیایی موجود در آب است. انواع فیلتر یخچالی بطور کلی به دو دسته فیلتر داخلی و فیلتر خارجی تقسیم بندی می‌شود.
فیلتر پلی فسفات (لباسشویی)


برای از بین بردن رسوبات لباسشویی که باعث کاهش عمر مفید لباسشویی‌های خانگی می‌شود، بهترین انتخاب استفاده از فیلتر پلی فسفات است.
شنبه 17 مهر 1400 - 16:09
نقل قول اين ارسال در پاسخ گزارش اين ارسال به يک مدير
ارسال پاسخ
براي نمايش پاسخ جديد نيازي به رفرش صفحه نيست روي تازه سازي پاسخ ها کليک کنيد !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :